Gelegenheidsorkest – Muziek Met Plezier
Het Stijlorkest is een enthousiaste groep muzikanten met een breed en gevarieerd repertoire. Ze spelen muziek in diverse stijlen, van zomerse latin tot gezellige dansmuziek en populaire meezingers. Daarnaast brengen ze ook tijdloze rockklassiekers ten gehore.
Ten tweede bespelen de muzikanten diverse blaasinstrumenten, percussie en drums. Daarnaast wordt er ook gedanst en gezongen, en wordt het publiek actief bij de optredens betrokken. Het orkest werd opgericht in november 2011 en bestaat inmiddels al meer dan tien jaar. Kortom, een hechte en enthousiaste groep muzikanten!
Het orkest repeteert om de week op vrijdagavond in Gemeenschapshuis De Kuip in Colmschate, gelegen in de gemeente Deventer. De repetities vinden plaats van 20.00 tot 22.00 uur, gevolgd door een gezellige derde helft. Daarnaast treedt het orkest hier ook regelmatig op.
Optredens van Het Stijlorkest
Het orkest speelt muziek in verschillende stijlen en is daardoor geschikt voor optredens bij diverse gelegenheden, zoals:
- Open dagen;
- Bedrijfsfeestjes;
- Festiviteiten als Koningsdag
- Vrijmarkten;
- Verjaardagen;
- Bruiloftsfeesten.
We raden altijd aan om de websites van de huurders te raadplegen voor de meest actuele informatie.
Het is voor ons onmogelijk om dit dagelijks bij te houden een link naar de website is onderaan deze pagina te vinden.

